Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Roztančené divadlo čeká již VII. ročník

Autory projektu jsou Tereza Řípová a Martin ŠimekTaneční show na divadle představila letošní soutěžící 14. září 2023 ve 14:30 hod. v Café Neustadt. Projekt Roztančené divadlo z dílny autorské dvojice Martin Šimek & Tereza Řípová se před sedmi lety poprvé představil v Městském divadle Mladá Boleslav. V sobotu 25. listopadu se na stejném místě uskuteční již VII. ročník, který nabídne průřez hitů ze sedmdesátých let. Moderátorskou dvojicí budou Petr Mikeska a Jitka Asterová. Do poroty usednou bývalí reprezentanti této exkluzivní soutěže herci Berenika Kohoutová, Jan Řezníček, zpěvačka Anna Julie Slováčková, dále pak herečka Petra Hřebíčková a moderátor Josef Mádle.

V Mladé Boleslavi budu soutěžit Veronika Jirků a Ladislav KorbelJednotlivé divadelní scény budou reprezentovat Lucie Pernetová a Jakub Vodička za divadlo Studio DVA, Hana Holišová a Martin Šimek za Letní scénu Musea Kampa, Magdalena Jirounková a Jáchym Rauš za Městské divadlo Mladá Boleslav, Ladislav Korbel a Veronika Jirků za Divadlo Hybernia, Lukáš Rous a Anička Štučková za Divadlo Na Fidlovačce a Václav Šanda a Tereza Řípová za Činoherní klub. V Praze se VII. finálový večer uskuteční o pár týdnu dříve, tedy v neděli 15. října v Divadle na Vinohradech. Ponese téma “The best of” neboli "The Greatest Hits". Večerem provedou moderátoři Jan Řezníček a Marcela Augustová. Do poroty zasedne vítězka loňského ročníku Anna Fialová, herečky Zlata Adamovská a Taťána Medvecká, herec Petr Štěpánek nebo zpěvák Peter Pecha.

Sára Rychlíková a Jan Fanta společně tvořili moderátorskou dvojici v seriálu Dobré zprávyO titul královny nebo krále roztančeného jeviště pro nadcházející sezónu se utkají Sára Rychlíková a Matěj Svoboda za Divadlo Na Vinohradech, Jitka Asterová a Adam Jakubčík za Divadlo Na Jezerce, Jana Stryková a Adam Kormoš za divadlo Studio DVA, Zdeňka Žádníková a Kryštof Pallas za Dejvické divadlo, Prokop Zach a Eliška Stehnová za Divadlo Bez Zábradlí, Petr Vršek a Julie Rezková za Studio Ypsilon, Jan Fanta a Kamila Burešová za Divadlo Radka Brzobohatého a Kryštof Krhovják a Tereza Dědík za Městská divadla pražská.

Adam Kormoš a Jana Stryková budou soutěžit v pražském Vinohradském divadle„Jsme moc rádi, že jak pražský, tak i mladoboleslavský ročník letos opět nabídne divákům skutečnou podívanou. Jednak se nám podařilo dát dohromady silné složení tanečníků a samozřejmě také soutěžících herců a hereček. Neopakovatelnou show umocní živá hudba kapely Jakuba Žídka Gin in jam. Výkony všech účinkujících musí splňovat požadavky projektu, tedy propojení divadla (příběhu, show) a tanečního umění,” doplňují autoři a pořadatelé projektu Martin Šimek & Tereza Řípová, kteří samozřejmě nebudou chybět na tanečním parketu.

 

Galerie z tiskové konference
Jitka Asterová s Adamem Jakubčíkem budou soutěžit za Divadlo Na Jezerce Prokop Zach s Eliškou Stehnovou budou soutěžit za Divadlo Bez zábradlí V ukázce si Nela Boudová zatančila s Martinem Šimkem Moderátoři Josef Mádle a Nela Boudová uvedli tiskovou konferenci společně s autory projektu Roztančené divadlo
Společné foto obou soutěžních skupin – pražské i mladoboleslavské Jan Fanta bude soutěžit s Kamilou Burešovou za Divadlo Radka Brzobohatého, Kamila se tentokrát z tiskovky omluvila Nikol Heřmánková Kouklová má na starosti PR Roztančeného divadla, podpořit ji přišel i její manžel Karel Heřmánek ml. Obě soutěžní skupiny si na nádvoří kavárny zatančily a všichni se nakonec společně vyfotili

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.